No angels

3. srpna 2014 v 19:24 |  others
Trochu pozdě pojmenovávat tenhle článek No angels, jelikož moje posedlost už tak před měsícem přešla, ale nic lepšího mě nenapadlo.
Polovina prázdnin je pryč a na mém seznamu (seznam věcí které si chci koupit o prázdninách) je zatím škrklé jen "oreo sušenky" a "kokosový olej". Naja, je to bída!
I když bych si neměla zas tak stěžovat, protože věci nejsou až tak nejhorší. Konečně mám brigádu. Byla jsem tam sice zatím jen jednou :D ale prostěěěěě! Ten pocit, když si uvědomíte, že máte to, co jste chtěli :D ten moc neznám. A možná je trochu zastínený skutečností, že kvůli ježdění do práce musím vstávat ve 4 am. Ale pořád tu je.
Věci ale opravdu nejsou nejhorší. Jen mě bolí zub jak prase a zubařka mi oznámila, že s tím nemůže nic dělat a jen nějaký speciální 3d rentgen by stál asi 3 litry. Navíc by mě musela poslat na kliniku do Brna, kdy by mně to rozřezali či co. Její rada je teda jíst pouze na jedné straně :D Děkuji moc. Když mluvím o Brně, měla bych zmínit, že tam jedu v září lvůli problémům s kolenem (který taky bolí jak prase :D).
Věci ale faaakt nejsou nejhorší! Jen pokaždý na nějaký rodiný oslavě (a vlastně i při jiných příležitostech) se mně každej ptá proč nemám kluka a jsou víc nž ochotní mi připomínat v kolika letech měli přítele oni nebo že moje příbuzní už je všichni mají. Někdy je mně to jedno, ale občas mě to štve.
Včera jsem byla na čochu s Ivou a bylo to dobry :D šla jsem spat ve 4. Zítra jedu možná do boskovic koupit mámě dárek k narozenínám nebo co, ale ještzě si musím zajet pro potvrzení o studiu. Těším moc.
Rok 2014 měl být super, proč není? :D začíná být skoro tak děsnej jako 2013. Nebo mi to aspon tak připadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama