Srpen 2014

kino

11. srpna 2014 v 10:06
včera sem byla v kině a byla to jizda smrti, hlavně z5 :D a iva mě oškubala o prachy protože to špatně spočítala a nikdo to nechápal. ale film byl dobrej

Už tu není

4. srpna 2014 v 22:30
Dnes mi milý nadřízený napsal, že do konce týdne brigáda určitě nebude a že to vypadá, že nebude vůbec. Tak mám depku. A mám hlad. a je mně zima. a poslouchám nějakou hrůzu na youtube.
17 let

No angels

3. srpna 2014 v 19:24 others
Trochu pozdě pojmenovávat tenhle článek No angels, jelikož moje posedlost už tak před měsícem přešla, ale nic lepšího mě nenapadlo.
Polovina prázdnin je pryč a na mém seznamu (seznam věcí které si chci koupit o prázdninách) je zatím škrklé jen "oreo sušenky" a "kokosový olej". Naja, je to bída!
I když bych si neměla zas tak stěžovat, protože věci nejsou až tak nejhorší. Konečně mám brigádu. Byla jsem tam sice zatím jen jednou :D ale prostěěěěě! Ten pocit, když si uvědomíte, že máte to, co jste chtěli :D ten moc neznám. A možná je trochu zastínený skutečností, že kvůli ježdění do práce musím vstávat ve 4 am. Ale pořád tu je.
Věci ale opravdu nejsou nejhorší. Jen mě bolí zub jak prase a zubařka mi oznámila, že s tím nemůže nic dělat a jen nějaký speciální 3d rentgen by stál asi 3 litry. Navíc by mě musela poslat na kliniku do Brna, kdy by mně to rozřezali či co. Její rada je teda jíst pouze na jedné straně :D Děkuji moc. Když mluvím o Brně, měla bych zmínit, že tam jedu v září lvůli problémům s kolenem (který taky bolí jak prase :D).
Věci ale faaakt nejsou nejhorší! Jen pokaždý na nějaký rodiný oslavě (a vlastně i při jiných příležitostech) se mně každej ptá proč nemám kluka a jsou víc nž ochotní mi připomínat v kolika letech měli přítele oni nebo že moje příbuzní už je všichni mají. Někdy je mně to jedno, ale občas mě to štve.
Včera jsem byla na čochu s Ivou a bylo to dobry :D šla jsem spat ve 4. Zítra jedu možná do boskovic koupit mámě dárek k narozenínám nebo co, ale ještzě si musím zajet pro potvrzení o studiu. Těším moc.
Rok 2014 měl být super, proč není? :D začíná být skoro tak děsnej jako 2013. Nebo mi to aspon tak připadá.