nečekaně Prosinec

13. prosince 2013 v 18:44 | já |  about me
V prosinci se děje tolik věcí!
Hobbit (CHVILKAMA TO BYLA DOCELA PECKA)
First "date" ever
Přespávačka u Pavky :D
Sníh :D ale už roztál
žraní ovoce abysme neonemocněli a blablablabla bla.
Zapomněla jsem sem přidal článek ohledně (ne)úspěchu sestřiného maturizního plesu. Nakonec to nebylo tak strašné, ještěže mi kamarádka půjčila hezké šaty :D A od té doby je vlastně prosinec. Do školy je toho zase jak prdel, učitelka mi dala 2 z referatu z čj :( za to, že mi chyběly rysy realismu. Já ti dám!
Příjde mi, že poslední dobou nedělám nic jinýho, než poslouchání hudby. Což mi připomíná, že se docela těším na Štědrý večer, protože asi dostanu velká sluchátka. To bude nej!
Nevím o čem mám psát, tak napíšu o včerejším dni. Příjde mi to, jako by to bylo aspon už týden :D a přitom to uteklo tak rychle! Začnu hned od rána. V tento den jsem měla jít na kafe (v automatu ve škole :D) s jedním klukem, tak jsem si řekla, že se jednou taky upravím. Jenže to bych nesměla mít žehličku na vlasy dohromady se svojí sestrou. S tou mou lví hřívou jsem ale jít nemohla, tak jsem si udělala cop.
Když zazvonilo na osudovou přestávku, myslela jsem, že vyskočím z okna. Mně se tam tak strašně moc nechtělo! Neměli jsme pořádně o čem mluvit a on se na mě pořád díval a pak tam prošla Maginininica a smála se nám. Když jsem vypila kafé a vyhodila kelímek (což jsem udělala ve snaze ukrást si pár sekund co půjdu k odpadkovému koši, zatímco s ním nebudu muset mluvit, načež jsem pak velmi velmi velmi litovala, protože jsem neměla co mít v ruce a na co se dívat), otočila jsem se k oknu, kde jsme stáli a upravovala květináč s kytkou :D panebože.
Až když jsem šla ten den domů tak jsem si vzpomněla, že jsem v automatu nechala 1 kč, kterou mi vrátil. Potom mi bylo doma úplně špatně a myslela jsem, že se zbleju. Asi z toho kafé, protože jsem před tím nic moc nejedla a vypila jsem to strašně narychlo. Když jsem si ale vzala piškůtky, tak se mi za chvilku udělalo líp.
Asi 2 hodiny před odjezdem do kina jsem zjistila, že mi vlastně nejede žádný odvoz domů :D vyřešily jsme to s Pavkou a s jejím tatem tak, že jsem spala u nich :D bylo to čuprrrrr, až na to že se mi pak odpoledne chtělo strašně moc spat, jelikož jsme spali necelých 5 hodinek. A chudák Pavka ještě k tomu na karimatce :( ale já jsem jí říkala at spí na posteli a ne jednou! :D
V kině byl i ten, se kterým jsem byla na kafé, ale snažila jsem se ho nevidět, což se mi povedlo. Dokonce se mi nějakým zázrakem povedlo ho dnes nepotkat ve škole, a když už jsem myslela, že ho neuvidím, tak jsem ho zahlídla na městě, jak na mě mává.
Hobbit byl super, jen mi nějaké části přišly nudné. Bylo tam toho velmi moc přimyšleného, vůbec to tam nemělo co dělat. Třeba zmalovanej Legolas!
A pavka má super kočku s tasemnicí ve střevech :D
Zbývá už jen jeden měsíc školy, to je božíííí. jůůů tomáš dal pavce bonbošku! a velkou jak **** dokonce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama