Září

21. září 2013 v 17:49 | já |  about me
Ke psaní tohoto článku poslouchám tuhle písničku, takže pokud se chcete naladit do mé nálady, tak si ji taky můžete pustit :D ale budu poslouchat i jinačí a nechce se mně to sem dávat, tak máte smůlu.

Září rychle utíká, první měsíc školy a už je toho až nad hlavu. Ještě k tomu mám flétnu 2x týdně a možná přibyde kytara. Moje známky nezačaly nejlíp.. 3 z čj, 4 z rj, ale 1 z aj! :D Mám nového učitele na angličtinu a sedí na něj přezdívka Polní myš. Mimochodem má úplně totožný hlas s Křiklanem z Harryho Pottera 6, na kterého jsem se dívala dnes ráno. Anglicky s anglickými titulky, samozřejmě.
Připadá mi, že jsem konečně zjistila... no ne přímo, kdo jsem, ale aspoň jaké se mi líbí nosit oblečení :D Hrozně dobře se cítím v hnědých a béžových barvách, ve volných bundách, uplých kalhotech a v čepičkách. Ale vlastně nosím prostě to, co mám ve skříni :D
Pročetla jsem si pár svých starých článků a je prostě super jak si připomenu zážitku z práznin (mně tak chybí prázdniny bože) a přemýšlím o tom, že si založím deník, ale na to, abych psala rukou jsem moc líná.
V jednom z článků jsem zmínila, že jsem se na jednom čochu skoro seznámila s jedním klukem :D s tím se teď šťouchám na fb ^_^ ne, že by šlo o něco vážného, protože mě asi už 5 dní nešťouchl z5. hahaha
Přemýšlím, o čem bych ještě mohla napsat... Tak třeba o škole :D jsem teď ve druháku a ve čtvrťáku je jediný hezký kluk. Není to deprimující? Trošku to vyvažuje fakt, že se s ním někdy pozdravím, ale potom si vzpomenu, že už tam příští rok nebude nikdo hezký. To mi aspoň dodá pocit, že se příští rok nebudu muset do školy upravovat :D ne, že bych se upravovala jen kvůli němu! :D Ne.
Moje nejlepší kamarádka Radka si našla kluka. Je to ten, o kterém jsem se zmínila v jednom článku o čochu. Koupil nám zelenou. Jmenuje se Zdeněk :D Je v pohodě, ale asi mě nesnáší, protože se nesměju nebo co :D Je ale na nic, že Radka už má kluka a já ne. Je to frustrující.
Za pár dní pojedu se školou na výlet do Německa a Francie na 4 dny, ale prakticky tam budeme jen tak 2 dny :D stejně se celkem těším. Bohužel tam jedou i lidi z ostaních tříd, které zrovna moc nemusím. Příklady uvádět nebudu.
Měla bych se asi jít podívat, jak se daří mé kytce. Jenže je moc daleko a je hnusné počasí, tak se mi enchce. Stejně jako se mi nechce učit. JÁ MÁM PRÁVO SEDĚT.
Vůbec nemám inspiraci k tomu, co kreslit. A tak moc nekreslím. A ymslím, že je to škoda. Jenže k tomu ani enní moc času...
Mám teď tříbarevné vlasy: blonďaté, hnědé odrůstky a zrzavé obarvené odrůstky :D krása. Ale příští enbo popříští týden bych snad mohla jít na obarvení odrůstků. Těch rezavých :D
No, když mluvím o svých vlasech, tak už se asi vážně nudím. Ještě nakonec napíšu, že máme nového kohouta :D koukejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 21. září 2013 v 17:58 | Reagovat

Ta část nosím to co mám ve skříni mě dostala xDDDDDDD.
Toho učitele bych chtěla vidět, to musí být vtipné.
Koukám, že píšeš slovo "ostatní" se stejnou chybou jako já xD, tak je to dobrý nejsem v tom sama.
Ta fotka, to je ale zajímavé zvířátko.

2 TT TT | 21. září 2013 v 20:03 | Reagovat

Já chcu ty příklady a je to Pavel a Vojtaaaaa :D

3 Raduška :* Raduška :* | 22. září 2013 v 20:37 | Reagovat

proč to prozrazuješ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama