Září 2013

Večerní akcička

22. září 2013 v 13:24 | já |  others
Včerejší večer jsem plánovala strávit jako každý jiný. Učením, mobilem, počítačem, hudbou.. Bohužel jsem zapomněla, že bydlím v tomto domě a s touto rodinou.
Kolem půlnici jsme si se ségrou řekly, že už půjdeme spát. Chtěla jsem se teda jít ospršit a šla jsem ke koupelce. Tam jsem viděla tu podívanou.
Můj alkoholově závislý strýc se zase zase zase opil, tak, jako každý večer. Včera to ale byl extreeem.
Po kachličkách, schodech a zdech se to třpytilo krví a radiatory tu lítaly jak to šlo :-D dobře, zase tak hrozné to nebylo, strýc jen urval nějakou nedůležitou součástku od radiatoru na záchodě, když se tam zamknul a nehodlal nikomu otevřít... Po asi 15 minutovém přesvedčování vylezl. Měl totálni díru v hlavě, ze které mu tekla krev, ale ne moc. Tak jsme mu ji ošetřily. Mám pár videí ségry, jak se tomu směje a ono se říká, že takové situace jsou vtipné až pak, ale tahle prostě byla vtipná i tam :D i když to tak asi nevypadá... protože možná nebyla. Zveřejnovat ty videa však nebudu :-D ooo můj bože já mám tak super život :-)
No nakonec jsme šly v 1 spát a vstávala jsem až v 10. Totiž, vzbudila jsem se v 10 a ještě jsem měla hudbu v uších. Když jsem si ji sundala, slyšela jsem, jak tady na sebe ječí máti a děda kvůli praní (vždyť denní proud je tak drahý!) a kvůli včerejší scénce. Prostě super.
Děda při svém nervovém záchvatu rozbil lampu, přičemž vyhodil celou elektřinu v domě, což je důvod, proč přidávám článek tak pozdě.
Na zítra se do školy netěším, jelikož máme hodně hodně učení a u nas doma se nedá ani učit. :-( musím jít pověsit prádlo, vařit a zase uklízet :-D tak baj baj čtenáři.

Září

21. září 2013 v 17:49 | já |  about me
Ke psaní tohoto článku poslouchám tuhle písničku, takže pokud se chcete naladit do mé nálady, tak si ji taky můžete pustit :D ale budu poslouchat i jinačí a nechce se mně to sem dávat, tak máte smůlu.