srpeeen

11. srpna 2013 v 13:54 |  about me
Dnes je 11. srpna a už to vážně velmi utíká. Ani nevím, co celou tu dobu dělám :D můj počítač ano.
Anyway, včerejšek si ještě pamatuju. Byla jsem s Radkou na čochu (3. v mém životě) a byl na mě trochu chaotický :D
Chutná mi Jelzin japko. Myslím, že nám to koupil pavel a pak ještě jeden kluk takovou peprmintku ale ta mi enchutnala, rptoože to bylo jak pasta na zuby. Ještě jsem pila pivo ale jen trošku a kofolu.

Všichni se teď barví an blonďato! Určitě se opičí, to je jisté. Uvidime kdo se bude opičit až si to ostříhám 8) já se těším!
Nevím, co jinýho mám napsat o čochu, když nikdo neví o jakých mluvím lidech :D měla jsem šanci seznámit se s jednim klukem, ale nebyl to můj osud. Místo toho jsem se seznámila s někym jinym a tak to vůbec nemělo býýt.
Na příští týden se moc netěším, budu pořád chodit po doktorech. Na druhou staru to aspoň vyřeším o prázninách a nebudu zase mít za jedno pololetí 101 zameškaných hodin (snad :D). Na ten další ještě míň, protože už to bude blíž škole a všichni budou říkat jak se netěší a že to rychle uteklo. Ale zase tak raychle to neutíká! Udělala jsem si seznam věcí, které si chci nejpozději do vánoc sehnat :D napíšu ho zde a budu to odškrkávat. A nebo ne :D jen budu informovat jak to probíhá, i dkyž nemusím být žádné médium abych věděla že to bude probíhat špatně.
Jsem teď vanilka, protože mám 3 vanilkové výrobky od avonu ^_^ a těším se do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama