Welcome to the madhouse

14. července 2013 v 10:57 |  about me
Včerejsek byl velmi divný protože docela rychle utekl.
Ráno jsem si jako obvykle četla HP v angličtine, pak jsem se šla ospršit a mezitím mi volala kámoška, jestli s ní půjdu bruslit. Nakonec jsem s ní šla "jen" na procházku, která trvala minimálně hoďku a něco:-D je zde ted na prázdninách, takze je to super. A šel s námi i její pes za 200 000 na kterého jsem porad něco házela, ale nevypadal, že by mu to vadilo. Teda jí, je to female!


Přišla jsem dom a najedla jsem se knedle s borůvkami, bylo to docela hnusný, protože na to dala babička nějakou vadnou šlehacku a všem z toho bylo blbě a smrdělo to.
Odpoledne jsem musela uklízet, takze děs. Jako obvykle jsem to jenom odflákla :-D
Pak mou sestru popadl pocit projet se na kole, po 5 min venku mně řekla, že se chce projet sama, tak jsem jela dom a zapla jsem si pc. Sestra se hned vrátila a šly sme zase ven :-D je to blázen. Stavily jsme se pro kámošku a na kole jsme ujely asi 16 km, to je na mě hodně :-D vrátily jsme se domů a najedly jsme se salátu který byl dobrý. Rychle jsme se chystaly na kojcert bratra kamarádky a pak spadla matce do kanálu miska...
Co o tom rict? Zase to tady bylo jako v blazinci, vsichni nervačili, mlátili se čím to šlo, např. hraběmi nebo motykou, pomocným nařadim, kterým se vytahovala miska. Všichni se tu mezitim seřvali a já v tomhletom zmatku odešla na určené místo, kde mě měla vyzvednout kamarádka, moc ráda že konečně odjízdím aspoň na pár hodin!
Čekala jsem a čekala, ale nic se nedělo. Asi o 7 min později mi kamarádka napsala, že píchli kolo a ze nás tam odveze moje máti, takže jsem se musela vrátit do toho blázince. Na cestě domů mi kamarádka volala, že už kolo spravili a že mám vyřídit mámě, že nakonec jezdit nemusí.
Ve velkém zmatku jsme nakonec ješte jeli do Letovic vyzvednout Cormaka, pozval ho kamaradčin bratr. Radčina mamka hrozně chtěla aby vedle něj seděla Radka, do teď nevím jakou to mělo pointu :D
Koncert se konal ve velmi zakouřeném prostředí, ale mně to nevadilo, protože mi to voní :D Byla to zábava, když mě nějaký písničky nebavily, tak jsem se koukala na Fiipa (ten tam vystupoval) :D nejdřív se mi nelíbil, ale potom už ano, ale stejně si pořád myslím, že má divnej hlas.
Po skončení vystoupení téhle skupiny jsme se šly já, kamarádka a Cormak projít ke hradu. Domů jsme brali ještě jednoho bubeníka, to byl jeden z nejukecanějších lidí co jsem kdy poznala.
S Radkou jsme pak chtěly jít na zábavu, spíš já než ona :D ale nakonec jsme nešly, protože jsme neměly odvoz a její mamka brblala něco o Cormakovi.
Večer jsem tudíž jako obvykle strávila na počítači ^_^
A už jsme u dneška. Ráno jsem se probudila s totálně zmravenčenou rukou, jestli víte, co myslím. Myslela jsem že upadne! Hruza. Vzbudila jsem se už v 7 a nešlo mi usnout. Dívala jsem se na HP 7 první část, ale naše televize tak moc šuměla, že jsem to asi ve 3/4 filmu vypla. To už přijela moje sestra s kocovinou z čochu a já píšu článek.
Na dnešek nechystám nic zvláštního, možná koupák ale spíš ne. Na následující týden se ani trochu netěším, protože moje máti bude mít 4 dny dovolenou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TT TT | 14. července 2013 v 13:57 | Reagovat

Výstižný titulek :D

2 prettystories prettystories | 14. července 2013 v 21:28 | Reagovat

I thought so:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama