Červenec 2013

nejnudnější nuda

29. července 2013 v 16:18
Nesnáším vedro. Už se nemůžu dočkat až bude padat sníh a mrznout a bude mně kosa, rpotože to se aspoň dá dýchat! Tady se nedá dýchat.
Dnes je už 3. den co jen sedím doma a ven vylezu vždy jen tak na hoďku na kolo.
Zítra ale půjdu do kina na strašidelný filmík! A teď budu kreslit nějakej strašidelnej obrázek do soutěže.

Tropická noc

22. července 2013 v 22:35 about me
Tyhle prázdniny utíkají tak rychle, každej den něco dělám :D pak si ani nepamatuju, co jsem dělala určitej týden. Je toho totiž moc a moc.
Nicméně vím, že dnes večer jsem slovní spojení "tropická noc" společně s radkou použila nejméně 50x :D a neptejte se nikdo proč.
Nevim co mám psat, tak shrnu nějaký události co si pamatuju :D Byla jsem na zábavě a spala u kamarádka a seznámila s klukem, co se mi líbí (trapas), ale bylo to tam dobrý a měli hodně jídla :D S Radkou jsme přeplavaly křetinku (to je maxi maxi maxi maxi maxi maxi maxi vodní nádrž) a byla jsem dost překvapená, že jsem neviděla ani jednu rybu. Nevěřili byste, jak je těžké vylézt na mokré nafukovací lehátko v hloubce cca 25 m :D

Welcome to the madhouse

14. července 2013 v 10:57 about me
Včerejsek byl velmi divný protože docela rychle utekl.
Ráno jsem si jako obvykle četla HP v angličtine, pak jsem se šla ospršit a mezitím mi volala kámoška, jestli s ní půjdu bruslit. Nakonec jsem s ní šla "jen" na procházku, která trvala minimálně hoďku a něco:-D je zde ted na prázdninách, takze je to super. A šel s námi i její pes za 200 000 na kterého jsem porad něco házela, ale nevypadal, že by mu to vadilo. Teda jí, je to female!