prazdniny 2 :D

29. června 2013 v 20:38 |  about me
Dnešek začal celkem nudně, ale zas tak nudný nakonec nebyl.
Radka a Tereza odpoledne jely do lázní a na oběd jsem měla špagety a moc mně nechutnaly. Překládala jsem si na pc HP 3 s audionahrávkou, ale pak mně to už nebavilo, tak jsem šla s Ivkou ven. Jezdily jsme na jednom kole na štangly :D a pak Ivana urvala nějaký železo na košu na kole :D a to kolo je její mamy :D pak sem možná dám video jak jedem na kole, ale teď má mobil moje sestra, tak teď fakt nemůžu. Ale fotku už jsem dala do pc.
Začala jsem si psát včera deník, do kterýho si píšu všechny prázdninový zážitky a řekla jsem si, že v každém dni musí být něco originálního (např. dneska jsme s radkou skákaly přes plot :D to hodlám uskutečnit!). Nevím co tam napíšu o dnešku, ale asi tohle:

odpoledne jsem byla venku s Ivou, pak jsem šla ven s Terezou a s Radkou a nažraly jsme se třešní a pak ještě jahod. Umyla jsem si ruce v potoce a zamkla sem Radku na zahradě, ale protože má klaustrofobii tak jsem ji pustila :D jsem to ale hodná.
Viděla jsem Bačovskýho a řvala jsem že se Radce líbí Libor (což je jeho křestní jméno) :D ale on to neslyšel... jely jsme se projet k Paměticím, ale ony už pak nechtěly jet dál, jsou to líné lemry. Jely jsme domů a projel kolem nás Libor a Lndráš v Liborově smradlavém autě, které by poznala i slepá osoba. Pak doma měl kecy na to, že jsem jela rychle. C! Pavel a Pavel mají příští sobotu hlídku u věže celou noc! Musíme je jí špehovat. A mimochodem dnes mají svátek nechci říkat kdo :D haha
Možná se s terezou za chvilku budeme na Nedotknutelní, doporučila nám to Radka a dala nám to na hezkou flešku a já mám ráda hezké věci (viz dnešní svátek haha).
Na tomhle obrázku jsme já, tereza a radka. Je to foceno v úterý po slavné burze :D

Tady jsem já a iva na kole, když jela ona na štangly. Pak jsme se vystřídaly a málem jsme se vybouraly :D ale stuhly jsme to i točit ^_^Tady jsou Radka a Tereza na jahodách :D mnaminka. A já to všechno sežeru.

A tady je můj cop, který mi dělala Magina a Estyna, když byly ve středu u nás. Krááása, ale nechcete to vidět zepředu. Pak jsem si jela koupit s Radkou podpadky a vyfotila jsem se v takovejch hezkejch růžovejch. Chcete foto? ne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terezka Terezka | 2. července 2013 v 22:30 | Reagovat

Špagety mi taky nechutnaly
..teď má mobil moje sestra, tak teď fakt nemůžu..to teda fakt nemůžeš!
jo, každej den super zážitky :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama