Červen 2013

gfzug

30. června 2013 v 19:18
Vcera jsem se prejedla tresni a jahod, jak jsem uz psala. Ale vecer jsem si vzala jeste jogurt. V noci jsem mela obrovsky hlad!! Tak jsem jeste jedla tofife :-D Rano to bylo taky hrozny, uuplbej hlad ja jsem ale nenazranec.
v poledne pro nas prijet tatka tak jsme se ani bestihly naobedvat. Pak jsme jeste musely jit do lesa takze dalsi maxi hlad! Ale nebylo to tak hrozne jak rano. Pak jsem na navsteve upribuzbych mela rizek s bramborem a hodne zakusku.
Chtela jsem jit ven s Radkou, ale je se svou laskou tak se divam na Harryho Pottera. A zitra jr osudovy den.

ooo

29. června 2013 v 20:59 others
Ježišmarja, ještě jsem zapomněla napsat, že ensnášim prázdniny. U nás doma se pořád jen ječí a ani nejedu nikam na dovolenou. A musím vařit s babičkou a uklízet a všechno možnýýý. Je to doba největší buzerace a trčení v naší podělané vesnici. A v pondělí budu blondýna a všichni mi to rozmlouvají, ale envím proč, dkyž je každýmu stejně jedno jak vypadám! i dont get it

prazdniny 2 :D

29. června 2013 v 20:38 about me
Dnešek začal celkem nudně, ale zas tak nudný nakonec nebyl.
Radka a Tereza odpoledne jely do lázní a na oběd jsem měla špagety a moc mně nechutnaly. Překládala jsem si na pc HP 3 s audionahrávkou, ale pak mně to už nebavilo, tak jsem šla s Ivkou ven. Jezdily jsme na jednom kole na štangly :D a pak Ivana urvala nějaký železo na košu na kole :D a to kolo je její mamy :D pak sem možná dám video jak jedem na kole, ale teď má mobil moje sestra, tak teď fakt nemůžu. Ale fotku už jsem dala do pc.
Začala jsem si psát včera deník, do kterýho si píšu všechny prázdninový zážitky a řekla jsem si, že v každém dni musí být něco originálního (např. dneska jsme s radkou skákaly přes plot :D to hodlám uskutečnit!). Nevím co tam napíšu o dnešku, ale asi tohle:

prázdniny

28. června 2013 v 12:51 others
Nevím co mám na tohle téma psát. Jsem celkem smutná, že jsou prázdniny, protože to bude 8 týdnů nudy :D kdybych aspoň měla nějakou brigááádku.

burza ok :D

25. června 2013 v 21:35 others
Nikoho to nezajímá, ani mě, ale burza byla ok. Zoufalé situace vás nutí k zoufalým činům, tudíž jsem se ke každému vetřela a cpala jim svoje učebnice s tím, že je budou všechny hrozně moc potřebovat. Prodala jsem všechny, které jsem nabídla a vytěžila jsem asi 550 kč. Koupím si za to asi plavky a nebo boty na podpadku ^_^

Tuesday

24. června 2013 v 21:24 others
Zítra máme ve škole burzu učebnic, jenže žádná kamarádka nechce nic prodat (jsou všechny prachatý až na půdu), tak musím jít sama. Snad se mi aspoň podaří něco prodat.. A ještě ani nevím jak se dostanu domů, protože mi autobusy jezdí úplně špatně :D see you!

Kolo

23. června 2013 v 22:31 about me
Dneska večer jsem šla s Ivou na kolo ven, tak sme se vyfotily :D a teď mám debilní náladu a protože se držim hesla when nothing goes right, go to sleep, pujdu spat.

Neděla

23. června 2013 v 17:57 others
Zdárek (Ivko a možná i někdo jiný :D), dnes je neděla ale není zas tak nudná jak všechny ostatní ve školnim roku. Byla sem venku s Terezou a s Radkou na kole se projet kamsi po polňačce a zase sem byla nejvíc rudá ze všech.
Mám chut na makrelu :D a vážně nechápu jak můžu mít za tapetu na mobilu mango nebo co to je za koule zelený.
Je tak super neučit se do školy a dělat si co chcete! Budu si must vybrat povolání, kde taky budu moct dělat co budu chtít.
Ségra se jela za kámoškama učit matiku, aby dostala 3 na výzo :D Radka je s kámošem se kterým to vypadá moc žhavě a Iva opika parky jako obvykle :D takže se zas nudim u pc.
Příští týden pravděpodobně naše třída dostane peníze za jednu soutěž, tak si možná koupím pudr, ale připadá mi to trošku zbytečný. Ještě si to rozmyslim ^_^ Miluju toho smajlika

Nejkrutější video

23. června 2013 v 14:12 others
oooooo tak toto je největší krutost

Seriály, aneb můj druhý život :D

22. června 2013 v 22:52 others
Jak správně můj článek hlásí - můj druhý život :D jelikož jsem natolik znuděná, že se zajímám jen o školu (budu mít i vyznamenání :-/) a momentálně o blog, přidám sem (ne)podrobnou recenzi několika seriálů, na které se dívám ^_^

MONSTER

22. června 2013 v 22:34 about me
Mám debilní náladu a poslouchám monster od paramore.

Já mám ale blbou naladu skoro pořád, takže to je jedno :D I'll stop the whole woooooorld from turning to a monster

Kostel

22. června 2013 v 20:01 about me
Jsem divna kdyz mam rada kostelni hudbu? :-D byla jsem s mati a s mati me kamaradky Radusky (ona jit nechtela) na koncertě v kostele, kde zpival nejakej sbor z Brna. Zpivali hlavne latinske pisnicky a to se mne moc libilo. Pisu to z mobilu tak prominte za ty hacky a carky :-D asi se pres prazdniny budu ucit latinsky.

kvak

22. června 2013 v 14:34 others
Jak jde podle názvu poznat, tenhle blog měl být původně na povídky :D po otevření wordu, čumění na klávesnici a sepsání pár vět jsem to zavřela a vážně nevím, jaký účel tenhle blog bude mít :D

Poslední týdeník školy

22. června 2013 v 12:16 others
Taaak, konečně je poslední týden školy. Asi jsem čekala, že prvák na gymplu bude tak náročný, jak byl, ale nedokázala jsem si to moc představit. Posledních 5 dní a je konečně volno a já se obravim na blond. A nebudu se muset učiiiiit. No ale stejně to bude nuda :D Já jsem takový pesimista. Ne.

About me

22. června 2013 v 11:34 about me
Ahojky! Pokud mi někdo řekne, že mám říct něco o sobě, připadám si jako: kdo jsem? :D a na to jsem pořád nepřišla, takže jediná cesta jak odhalit kdo jsem, je poznat mě sám. Ale pokud bych o sobě vážně musela něco říct, tak je to moje přední vlastnost lenost. Mám ráda hudbu, hraní her na mobilu, čtení knížek (ovšem když se k tomu dokopu), jarní a podzimní počasí. Hraju na příčnou flétnu, už jsem zapomněla na zobcovou, pilně cvičím na klavír (ne :D) a momentálně se začínám učit na kytaru. Baví mě kreslení, ale většinou mně nikdy nenapadne co kreslit. Jsem kopírák od kosti.
Kdybych byla bohatá, nakoupila bych si moc moc moc oblečení a zajímala bych se o modu, jenže to nejsem a tak více méně chodím jako hadrák hehe :D but who cares. Nakupování by bylo lepší, kdyby moje tělo bylo užší a moje peněženka tlustší. Ne naopak jako teď.
Je mi 16, narozky mám v lednu a chodím na gympl, kde se učím rusky a anglicky. Ruština je super! :D Chtěla bych bydlet v Anglii, ale ještě jsem tam nikdy nebyla :D (teď už jo! :D k dubnu 2014)
Nesnáším zimu a letní vedra, ale letní večery jsou nej :D